Spływy weekendowe

Spływy weekendowe/wielodniowe można ustalać samodzielnie lub wspólnie z naszą pomocą.

Weekend pełen emocji

Średni 2 dni  20 km  Soszyca – J.Głębokie

60 zł osoba/dzień – kajak 2-os

70 zł  osoba/dzień – kajak 1-os

Dwa odcinki pełne przeszkód w postaci wartkiego nurtu, bystrzy i powalonych drzew dostarczą wam niezapomnianych przeżyć oraz niezwykłych emocji. Dzień pierwszy rozpoczynamy w Soszycy gdzie rzeka początkowo płynie wolno nie pokazując swojego późniejszego oblicza. Kończymy w Gołębiej Górze, idealnym miejscu na rozłożenie namiotu oraz rozpalenie ogniska. Drugi dzień to odrobinę spokojniejsza Słupia, z większą dawką zapierających dech widoków

Niezwykła przygoda

Średni 2 dni  18 km  Gałąźnia Mała – Leśny Dwór

60 zł osoba/dzień – kajak 2-os

70 zł  osoba/dzień – kajak 1-os

Niesamowita trasa. Spływ rozpoczyna się na przystani w Gałąźni Małej po rzece Słupi, następnie dopływamy do elektrowni wodnej Strzegomino gdzie czeka na nas pierwsza przenoska. Po kilku kilometrach wpływamy na jezioro Krzynia gdzie znajduję się przystań kajakowa oraz kolejna elektrownia wodna. Ostatni odcinek to 6-kilomerowa kręta Słupia do samego Leśnego Dworu.   

Podczas spływów wielodniowych oraz niektórych spływów jednodniowych pobieramy dodatkowe opłaty za transport kajaków i transport bagażów od 2 zł / km. Powyższe ceny obowiązują przy wypożyczeniu minimum 4 kajaków.